Zang.ro është një rrjet social që ju ofron mundësinë të komunikoni me miqtë e juaj, të njoftoni miq të ri dhe të mësoni se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Për të shfrytëzuar këtë faqe, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni!


am inventat cuvinte sa-si poata lua zborulnu sunt pasare ci doar un suflet optimistnumar......
vlerësimi:
Stai slab cu memoria, tu ai inceput circul, manca ce ai fiert acum.
Gabriela Kelemen5......
vlerësimi:

De ce ai ales comunitatea Zang?

1. Sa agat fete/baieti
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
2. Sa imi fac prieteni
Meshkuj 50% (2 Vota)Femra 25% (1 Vota) 75% (3 Vota)
3. Caut o relatie
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
4. Sa cunosc lumea
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
5. Din plictiseala
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 25% (1 Vota) 25% (1 Vota)
6. Lipsa de hobby
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
7. M-a ales el pe mine :))
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)

Përgjigje: 4
Meshkuj - Meshkuj     Femra - Femra
Komente (0) »


Sondazhi është propozuar nga ania3011.
Propozo sondazh të ri »


Nëse dëshironi të plotësoni sondazhin, ju duhet të identifikoheni.

Urime ditëlindjen:
violupu44 Sunny nazzy alinutzza22
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
iulia79
hello lady nice eyes - 13:55
Dupa cum sti :) - 06:26
offline Lalla
La multi ani sora mea draga sa fi fericita si iubita de cine doresti tu nu uita ca fratioru tau e langa tine indiferent de ce se va intampla! - 14:26
La multi ani sa fi sanatoasa fericita si iubita de cine doresti tu! - 14:23
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
toxycilina
HAPPY BIRTHDAY - 13:49
kalvi
offline kalvi
Shiko të gjitha 10 pikët
brunetika
you are so beautiful - 10:08
offline Qyu
nice kiss for you - 21:03
Nuk ke profil?
Kërko njerëz
gjinia:
mosha:  
anëtarë online: 0 | kërkoni më shumë »

Çifti më i mirë
  7.46
Ditë sëbashku: 83
dholidej
Qyu
 Qyu
Video e promovuar
Sunt născut în Moldova
Sunt născut în Moldova